Permanentní make-up obočí

Permanentní make-up obočí

Základními předpoklady pro to, aby váš permanentní make-up byl krásný a vaše obočí vypadalo přirozeně je správný odstín a dokonalý tvar. Odstín vybereme a přizpůsobíme barvě vašich vlasů, očí a pleti a tvar nalíčíme nejdříve tužkou po konzultaci s vámi.

Trvanlivost permanentního make-upu je 2-3 roky, závisí na intenzitě a odstínu vybraného pigmentu, na typu pleti klientky a také na dalších vlivech – metabolismus, léky, časté slunění.

Permanentní make-up obočí se provádí různými technikami, jejich výběr záleží na vašem přání a očekávání, ale také na typu vašeho přírodního obočí:

  • stínování (přirozené vystínování obočí)
  • pudrová technika (jemná technika s pudrovým efektem)
  • vláskování (vykreslení jednotlivých chloupků nano jehličkou)
  • kombinace technik (3D)
  • microblading (vláskování chloupků specielním perem)

Pudrové obočí

Upravené obočí dokáže obličej rozzářit a omladit, pokud není Vaše obočí dokonalé, je příliš řídké nebo má nedokonalý tvar, nabízí Vám permanentní make-up snadné a pohodlné řešení. Pudrové obočí je speciální metoda aplikace pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s pudrovým efektem. Tato technika je v současnosti jednou z nejžádanějších.

Vláskování obočí

Metoda permanentního vláskování se provádí přístrojem s velmi jemnou jehličkou, která aplikuje přírodní pigment do pokožky. Vláskováním se vytvoří naprosto přirozený vzhled obočí, ideální pro každého, kdo potřebuje upravit a zvýraznit jeho tvar.

Microblading obočí

Microblading je speciální metoda permanentního make-upu, která se provádí lehkým čárkováním pružnou čepelkou. Vykreslí se tak jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí, metodou se dá obočí dotvarovat a doplnit v místech, kde chybí.