permanentni makeup 01

Chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně? Máte nedostatek času nebo vás líčení zatěžuje? Pak je pro vás permanentní make-up dokonalým řešením. Cílem permanentního make-upu je dovést vaši přirozenou krásu k dokonalosti. Vždy se budete cítit upraveně. Pomocí permanentního make-upu lze upravit tvar, barvu a celkovou modelaci obočí, rtů, očních linek. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, kterým se za pomocí mikrojehliček vpravuje do pokožky barevný pigment na přírodní bázi, to umožňuje naprostou přesnost při nanášení barvy a přirozený efekt mikropigmentace.

Velmi důležitá je také technika aplikace a kvalita použitého materiálu, máme k dispozici širokou škálu barev od certifikovaných výrobců, odstín a tón pigmentu vybíráme podle typu pleti a barvy vlasů klientky.

Výhody permanentního líčení

 • velmi přirozený vzhled
 • dokonalé prokreslení prořídlého nebo vytrhaného obočí
 • vytvoření kontury a stínování rtů nebo jejich korekce
 • zvýraznění očních partií
Permanentní make-up obočí

Permanentní make-up obočí

Základními předpoklady pro to, aby váš permanentní make-up byl krásný a vaše obočí vypadalo přirozeně je správný odstín a dokonalý tvar. Odstín vybereme a přizpůsobíme barvě vašich vlasů, očí a pleti a tvar nalíčíme nejdříve tužkou po konzultaci s vámi.

Trvanlivost permanentního make-upu je 2-3 roky, závisí na intenzitě a odstínu vybraného pigmentu, na typu pleti klientky a také na dalších vlivech – metabolismus, léky, časté slunění.

Permanentní make-up obočí se provádí různými technikami, jejich výběr záleží na vašem přání a očekávání, ale také na typu vašeho přírodního obočí:

 • stínování (přirozené vystínování obočí)
 • pudrová technika (jemná technika s pudrovým efektem)
 • vláskování (vykreslení jednotlivých chloupků nano jehličkou)
 • kombinace technik (3D)
 • microblading (vláskování chloupků specielním perem)

Pudrové obočí

Upravené obočí dokáže obličej rozzářit a omladit, pokud není Vaše obočí dokonalé, je příliš řídké nebo má nedokonalý tvar, nabízí Vám permanentní make-up snadné a pohodlné řešení. Pudrové obočí je speciální metoda aplikace pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s pudrovým efektem. Tato technika je v současnosti jednou z nejžádanějších.

Vláskování obočí

Metoda permanentního vláskování se provádí přístrojem s velmi jemnou jehličkou, která aplikuje přírodní pigment do pokožky. Vláskováním se vytvoří naprosto přirozený vzhled obočí, ideální pro každého, kdo potřebuje upravit a zvýraznit jeho tvar.

Microblading obočí

Microblading je speciální metoda permanentního make-upu, která se provádí lehkým čárkováním pružnou čepelkou. Vykreslí se tak jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí, metodou se dá obočí dotvarovat a doplnit v místech, kde chybí.

Permanentní make-up oční linky

Permanentní make-up oční linky

Pokud se rozhodnete pro permanentní make-up očních linek, oceníte toto rozhodnutí nejméně jednou dennně-ráno před zrcadlem. Permanentní oční linky Vám na dobu 3-5 let umožní zapomenout na každodenní líčení.

V našem salonu provádíme permanentní make-up horních i dolních očních linek. Můžeme oko zvýraznit od jemné meziřasové linky až po linku výraznější, která plně nahradí líčení očí.

Klasická linka nad řasami vytvoří efekt mandlových očí a nádherně zvýrazní váš pohled, jemnou linkou lze také vyrovnat velikost a tvar obou očí.

Permanentní make-up rtů

Permanentní make-up rtů

Krásné rty vždy přitahují pozornost.

Jestliže toužíte po tom, aby vaše rty měly hned po probuzení dokonalý tvar a barvu,je permanentní make-up tím pravým řešením.

Permanentní make-up může upravit velikost a tvar vašich rtů a zvýraznit jejich přirozenou barvu. Nejkrásnější technikou je stínování rtů, které si lze ve výsledku představit jako konturu, kterou rozetřete směrem do středu rtu- 3D efekt. Novinkou jsou akvarelové rty - aquarelle lips - jemná technika přirozených rtů, vystínovaná do ztracena.

V našem studiu používáme kvalitní přístroje a barvy, pracujeme za dodržování přísných hygienických pravidel. Každému zákroku předchází odborná konzultace, na které se dozvíte podrobné informace.

Proč k nám?

 • profesionální odbornost, zkušenosti a estetické cítění jsou zárukou spokojenosti klientů
 • pracujeme s kvalitními certifikovanými pigmenty
 • nejmodernější přístroj na permanentní make-up
 • profesionální použití anastetik
 • dodržujeme přísná hygienická pravidla
 • konzultace a poradenství zdarma